Labai patogi vidinio pašto sistema

Nereikia atsiminti el. pašto adresų - laiškai adresuojami tiesiog vardais. Nurodžius nepilną vardą, sistema pati pasiūlo sąrašą sutampančių vardų.

Galima siųsti balso paštą, čia pat įkalbėjus laišką per mikrofoną.

20050521_152941_1.jpgLabai naudingos unikalios laiškų atsiėmimo ir istorijos funkcijos. Jei norite pataisyti laišką, išsiųstą vidaus vartotojui ar į konferenciją, jį galite atsiimti, pataisyti, išmesti ar prikabinti papildomus failus ir vėl išsiųsti.

Laiško istorijos funkcija leidžia pažiūrėti kas nutiko su Jūsų ar Jums atsiųstu laišku. Kas ir kada jį parašė, išsiuntė, perskaitė, pasiėmė prikabintus failus, persiuntė toliau. Jei laiškas buvo adresuotas už sistemos ribų, matote ar jį priėmė adresato serveris.

Laiškų (ir dokumentų) redagavimo funkcijos leidžia apipavidalinti laiškus. Naudoti įvairius šriftus ir spalvas, įterpti paveiksliukus, lenteles, foną.

Sistema veikia vienos kopijos principu. Tai reiškia, kad prie laiško prikabinus didelį  failą ir pasiuntus jį daugeliui vartotojų, serveryje nebus užimama daugiau vietos. Taip pat siuntimo laikas nuo to irgi nepailgės - visi vartotojai laišką gaus akimirksniu.

Susipažinkite plačiau, kaip FirstClass siunčiami laiškai (angl.).