FirstClass LT

FirstClass serveris Lietuvos adminams ir besidomintiems

FirstClass LT įdiegta nauja 8.0 beta versija. Atsiprašome, jei kas nors veikia nevisai taip, kaip numatyta :)  
AtgalPrisijungtiRegistruotisProgramosKontaktaiĮ pradžią
FirstClass diskusijos
FirstClass dokumentai
FirstClass laikraštis
Naudojimo praktika
Klausimai apie FirstClass
   

FirstClass konferencijos

Konferencijos yra labai naudingos, norint keistis informacija grupėse arba sukurti informacijos "saugyklas". Jei naudojantis elektroniniu paštu įvykdomas principas "vienas-vienam" arba "vienas-daugeliui", tai konferencijose - "daugelis-daugeliui". Paprasčiausiu pranešimo pasiuntimu į konferenciją Jūs galite kurti organizacijos žinių banką arba dalyvauti diskusijose.

FirstClass konferencijų pranešimai turi tas pačias galimybes, kaip ir FirstClass vidinis elektroninis paštas . Konferencijų diskusijų pranešimai yra "sukabinti" į grandinėlę pagal temas. Konferencijose galima talpinti laiškus, failus, FirstClass dokumentus.

Konferencijos gali būti konfiguruotos, labai įvairais slaptumo lygiais. Vartotojai, neturintys atitinkamų priėjimo teisių, negali pakliūti į šias konferencijas, matyti pranešimų sąrašo arba skaityti (ar tik rašyti) pranešimų. Vartotojai, kurių tai neliečia, gali net nežinoti apie kai kurių konferencijų egzistavimą sistemoje.

Reikalui esant, FirstClass leidžia labai lengvai paskleisti konferencijų turinį WWW. FirstClass Interneto servisai naudoja iš anksto sudarytus HTML šablonus, pagal kuriuos iš pranešimų daromi WWW tinklapiai. Šablonai lengvai modifikuojami, įtraukiant grafikos ar Jūsų stiliaus elementus.

Ta pati priėjimo teisių bei privilegijų sistema, kuri galima per FirstClass kliento programą, veikia ir naudojantis WWW peržiūros programomis. Paspaudus pelę ant konfidencialios konferencijos ikonos, bus pateikta autentifikavimo (login) forma, kuri leis Jums pasiekti specialias Jūsų WWW srities vietas.

Konferencijų savybės
Konferencijų pranešimai siunčiami taip pat, kaip ir asmeninis paštas
Galima siųsti laiškus su prikabintais failais, tame tarpe ir balso paštą
Priėjimas prie konferencijos įrašų kontroliuojamas grupių ar kiekvieno vartotojo lygyje
Diskusijų pranešimai susieti į grandinėles
Nustatomos priėjimo privilegijos ir leidimai kurti savas konferencijas
Konferencijos gali būti moderuojamos
Galima dalyvauti realaus laiko tekstiniame pokalbyje, atspausdinti, užsaugoti jo turinį