FirstClass LT

FirstClass serveris Lietuvos adminams ir besidomintiems

FirstClass LT įdiegta nauja 8.0 beta versija. Atsiprašome, jei kas nors veikia nevisai taip, kaip numatyta :)  
AtgalPrisijungtiRegistruotisProgramosKontaktaiĮ pradžią
Nauda
Intranet funkcijos
Saugumas
Plačiau
   

Intranet funkcijos


Biuro ir interneto elektroninis paštas

Pirmas žingsnis kuriant šiuolaikinio biuro efektingą darbo aplinką - tai kompiuterių apjungimas į tinklą su vidiniu biuro elektroniniu paštu. Panaudojant FirstClass - tai vienas malonumas ir administratoriui ir vartotojams.

FirstClass serveris instaliuojamas bet kuriame Jūsų tinklo Windows arba Macintosh platformos kompiuteryje. Vartotojai prie jo gali prisijungti pasinaudodami IPX, AppleTalk, TCP/IP, UDP/IP protokolais, Telnet’u arba modemu. Tai reiškia, kad FirstClass galima naudoti bet kokios konfiguracijos tinkle. Kadangi palaikomi visi bendri Internetinio pašto protokolai, Jūsų vartotojai turi vienodai gerą ryšį ir su sėdinčiais toje pat patalpoje ir su kolegomis visame pasaulyje.
        
Išvystytos konferencijos

Kita galimybė žmonėms geriau kontaktuoti - tai FirstClass konferencijos. Šios diskusijų sritys leidžia apsikeisti pranešimais bei failais konkrečiose interesų srityse neapkraunat pašto. Pelės paspaudimu galima patekti į konferenciją ir dalyvauti diskusijose. Konferencijų pranešimai susiejami tarpusavyje pagal vartotojų pradėtas temas.

Efektinga privilegijų ir leidimų sistema leidžia skirtingiems vartotojams suteikti skirtingą konferencijų priėjimo lygį, todėl svarbi informacija gali būti saugiai platinama tik tarp autorizuotų vartotojų.

Asmeniniai, grupiniai ir resursų kalendoriai

FirstClass asmeninių ir grupinių kalendorių pagalba galima patogiai organizuoti savo ir grupių darbą, patalpų, resursų valdymą.

Pokalbiai (asmeniniai ir grupiniai)

Pokalbių funkcija (Chat) leidžia saugiai komunikuoti tiesiogiai su vienu ar keletu kolegų. Pokalbiu režime galima perduoti paveikslėlius, garsus, prikabinti failus.

Priėjimas prie duomenų bazių

FirstClass galima organizuoti priėjimą prie esamų įmonės duomenų bazių. Duomenų bazės pasiekiamos FirstClass kliento formų pagalba per ODBC. Tampa nereikalinga atskira duomenų bazių vartotojų autentifikacija.

Jūsų nuosavas Extranet'as

FirstClass kartu yra ir WWW serveris, kuris leidžia Jums greitai ir lengvai administruoti Jūsų WWW sritį. FirstClass pranešimai gali būti automatiškai paversti HTML failais. Todėl vartotojai gali pasiekti informaciją panaudodami savo pamėgtas WWW peržiūros programas, tokias kaip Microsoft Internet Explorer arba Netscape Navigator. Geriausia yra tai, kad net ir šiuo atveju Jūsų sukurta privilegijų ir leidimų sistema yra išsaugoma. Kad pasiekti intraneto konferencijas arba privatų paštą, vartotojas turi nurodyti savo sąskaitą ir slaptažodį.

Pranešimo paskelbimas WWW - tai paprasčiausias jo "pertempimas" ("drag and dop") į specialią sritį. Jums nereiks nieko koduoti - FirstClass pats sutransliuos pranešimą į HTML kalbą. Tačiau, jei esate patyręs tinklapių kurėjas, galite sukurti visos srities HTML failus Jums įprastais būdais ir paprasčiausiai įkelti juos į atitinkamą FirstClass sritį Jūsų darbo lauke. FirstClass pilnai palaiko HTML, Java, JavaScript, ActiveX ir visas "plug-in" technologijas.

Tačiau dar paprasčiau - pasinaudoti FirstClass pagalbiniu produktu Rapid Web Designer (RWD). Tada bet kuris FirstClass vartotojas pagal teises galės keisti svetainės turinį tiesia redaguodamas FirstClass dokumentus. Šis tinklapis taip pat suskurtas su RWD.